1401/04/05 
نرم افزار seetec و luxriot 2.5.7 و Genetec omnicast 5.8 و Iomniscient وAimetis Symphony و WV-ASM200 و آنالیتیک AllGoVision و پلاک خوان فارسی ومایلستون Milestone دیجیفورت Digifort
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
تاریخ ثبت : 1394-02-15    |    11330 بازدید
معرفی و فروش نرم افزار بسیار قوی جنتک omnicast genetec 5.8

نرم افزار مديريت تصاوير ويدئويی Omnicast يکی از قدرتمند ترين نرم افزارهای صنعتی است که تا کنون به صنعت CCTV معرفی شده است. اين نرم افزار توسط شرکت Genetec که يکی از شرکت های پيشرو در صنعت نرم افزارهای صنعتی مبتنی بر IP است توليد شده است .با استفاده از اين نرم افزار به راحتی می توان دوربين های جديدی در هر جای شبکه که باشد به سيستم اضافه نمود و تعداد اين دوربين ها می تواند تا ۵۰۰۰۰ دوربين در يک سيستم نيز باشد. حتی می توان با کمک قابليت Federation دوربين های سيستم های ديگر را نيز مشاهده نمود. اين نرم افزار دارای سيستم قوی پشتيان است که امکان قطعی سيستم نظارت تصويری را به صفر می رساند. حتی وقتی يکی از سرورهايی که دوربين خاصی را کنترل می کند به صورت کلی از کار بيافتد با استفاده از قابليت Failover Archiver بدون آنکه هيچ قطعی در سيستم توسط کاربر احساس شود دوربين توسط سرور پشتيبان کنترل شده و تمامی تصاوير ضبط شده بدون حتی يک ميلی ثانيه قطعی در سرور اصلی قابل استفاده می باشند. در اين نرم افزار استفاده از سخت افزار خاص تحميل نشده و با وجود معماری باز نرم افزاری محدوده وسيعی از دوربين های روز دنيا در اين سيستم قابل استفاده می باشند.

رم افزار Omnicast را می توان از زمره نرم افزارهای صنعتی نظارت تصويری مبتنی بر IP ناميد که مديريت اطلاعات و تصاوير را در شبکه های LAN انجام می دهند و می توان اين سيستم را به صورت حقيقی 5 نمونه ای از فناوری NVR نام برد. همانگونه که در شکل ۲ مشاهده می کنيد معماری اين نرم افزار معماری غير متمرکز است و اجزای سيستم هر جای شبکه می توانند به سيستم متصل شوند. اين نرم افزار بر روی سرورهايی نصب می شود که می توانند در هر سايتی از شبکه مستقر باشند. به صورت کلی اين نرم افزار معماری بازی دارد که می تواند در اطمينان پذيری بالاتر سيستم موثر باشد. همچنين قابليت اتصال به محدوده وسيعی ازسيستم های ديگر يا به اصطلاح Application Party Third اين نرم افزار را از ساير نرم افزارهای مديريت نظارت تصويری متمايز می کند. مثلا اين نرم افزار به راحتی به Wall Video شرکت Barco متصل شده و با استفاده از in-Plug ی که در اختيار کاربران قرار می دهد اين امکان را می دهد تا ديگر نيازی به استفاده از نرم افزار Barco جهت مديريت ديوار ويدئوی نبوده و تمام کارها در نرم افزار Omnicast انجام گيرد. مثال خوب ديگری که می توان مطرح کرد توانای ارتباط اين سيستم با نرم افزار 1Tmniscient iO که نرم افزار تحليل و آناليز تصاوير ويدئويی است که با استفاده از تصاوير Omnicast می توان با نرم افزار Iomniscient آناليز تصاوير را انجام داد و مثلا اگر تصاوير گرفته شده تصوير بزرگراهی در شهر است تعداد وسائل نقليه عبوری آن بزرگراه را به تفکيک نوع وسيله به دست آورد.

اجزای سيستم Omnicast security center

سرورها 

Directory : دايرکتوری برنامه اصلی سرور است و به عنوان مغز اصلی سيستم عمل می کند. از طريق دايرکتوری است که برنامه های کلاينت می توانند به سيستم متصل شوند. اين سرور علاوه بر کنترل و Log برداری از کليه عملياتی که در سيستم اتفاق می افتد موظف به کنترل دسترسی کاربران به سيستم نيز می باشد.

Gateway: اين جزء از سيستم به عنوان درگاه دايرکتوری عمل کرده و به برنامه های کلاينتی اجازه دسترسی به سرور دايرکتوری را می دهند.

Server Federation: اين سرور مانند پلی عمل می کند که می تواند چندين سيستم Omnicast را به يکديگر متصل کند. سيستمی که دوربين هايی از سرور ديگری می گيرد به System Host مشهور است.

Archiver : آرشيور مسئول ارسال دستورات و کنترل به واحد ويدئويی حال چه اينکودر باشد چه ديکودر را می باشد. اين جزء از سيستم می تواند به صورت خودکار واحد های ويدئويی که به تازگی به سيستم اضافه می شوند را پيدا کرده و آن را در خود جا دهند. همچنين وظيفه ذخيره داده های دوربين را دارد و آن را طبق درخواست کاربران سيستم انجام می دهد.

Archiver Restore : اين برنامه برای ذخيره و بازيابی اطلاعات دوربين ها که در Tape وجود دارد به کار گرفته می شود.

Archiver Auxiliary : اين آرشيور به عنوان مکمل سرورس آرشيور سيستم عمل می کند با اين تفاوت که به هيچ Port Discovery ی متصل نمی باشد و در نتيجه می تواند هر Stream Video ی که می خواهد را آرشيو کند.

Engin MetaData : اين جزء از سيستم مانند ارتباطی است بين Omnicast و برنامه های ديگر مانند نرم افزارهای آناليز ويدئويی يا نرم افزارهای پلاک خوان LPR 7

Matrix Virtual: اين قسمت از سيستم قابليت هايی که ما در سيستم های قبلی و سنتی CCTV داشتيم را برای ما فراهم می سازد بدون اينکه هيچگونه محدوديتی در ورودی و خروجی سيستم داشته باشيم. همچنين اين جزء از سيستم مسئول اجرای ماکروها و Sequence های دوربين ها و کنترل کيبورد دوربين ها را نيز عهده دارد است.

WatchDog: اين سرويس بر روی تمامی سرورهای امنيکست اجرا می شود و صحت عملکرد سرويس ها را کنترل می کند همچنين در صورت قطعی سيستم با استفاده از ايميل يا ارسال Log مديران سيستم را از خرابی آگاه می سازد و می تواند به صورت خودکار سرويس ها را دوباره فعال سازد.

برنامه های کلاينت برنامه های کلاينت به ۳ گروه عمده تقسيم می شوند:

LiveViewer: اين برنامه به عنوان مرکز کنترل سيستم است که اجازه روئيت تصاوير با محدوديت دسترسی تعيين شده از طرف Admin سيستم را فراهم می سازد.

Player Archive: اين برنامه برای Playback تصاوير ضبط شده به کار گرفته می شود . در اين برنامه امکان جستجوی کامل بر اساس Alarm ها، Bookmark ها و ساعت و تاريخ خاص فراهم است .

Tool Config : اين برنامه جهت مديران سيستم Omnicast تعبيه شده است که به Admin سيستم اجازه می دهد تمامی تغييرات مورد نظر خود را از جمله اضافه نمودن دوربين ها ، کاربران و ... انجام دهد.

 

شرکت دانش پژوهان پایا افتخار دارد لایسنس بسیار ارزان این نرم افزار عالی را بدون هیچگونه دستکاری  و کرک با گارنتی و قیمتهای بسیار ارزان و باور  نکردنی در اختیار همکاران بگذارد.با ما تماس بگیرید

لایسنس با نام شما در اختیار قرار خواهد گرفت.

با ما تماس بگیرید 
شرکت دانش پژوهان پایا (شناسه ملی :10380085216)
فقیهی 09151734610

http://www.snco.ir

 

 برچسب ها :

کرک جنتک    کرک مایلستون   کرک نرم افزار مایلستون دانلود نرم افزار مایلستون   کرک  Iomniscient    کرک دیجیفورت 7.2     کرک Milestone Xprotect   دانلود کرک مایلستون        دانلود کرک جنتک      تشخیص چهره   آنالیز تصویری    نرم افزار مایلستون     دانلود نرم افزار مایلستون  دانلود نرم افزار milestone xprotect  آموزش نرم افزار milestone     نمایندگی milestone    فروش نرم افزار مایلستون    نمایندگی genetec     کرک genetec    آموزش نرم افزار جنتک     آموزش Genetec     کرک آیمتیس    کرک Aimetis     دانلود کرک آیمتیس     دانلود Aimetis crack    نرم افزار ASM200   کرک ASM200    دانلود کرک ASM200      ASM200       فروش ASM200     فروش ASm300       نمایندگی  Aimetis    پلاک خوان فارسی   نرم افزار پلاک خوان  نرم افزار آلگو ویژن  نرم افزار دیجیفورت    نرم افزار لوکس ریوت    کرک نرم افزار لوکس ریوت     کرک لوکس ریوت   luxriot Crack    نمایندگی Genetec    نرم افزار Genetec 

 


 
منوی اصلی
نظرسنجی
از میان نرم افزار های دوربین کدام نرم افزار را بیشتر می پسندید ؟پیام های مردمی
» رضا حیدری :
باسلام و خسته نباشید قیمت لایسنس نرم افزار مایلستون و آکسون نکست میخواست . برای 64 دوربین و در صورت ارتقا دورببین ها قیمت لایسنس چقدر می باشد با تشکر
» محمد بابایی :
با سلام و احترام قیمت فول لایسنس نرم افزار Mirasys VMS چقدر می باشد
آمار سایت
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com